איליה ברבנר

איליה ברבנר – עיתונאי, כתב, עורך ומגיש טלוויזיה.
מגיל 15 אני כותב בהמון מערכות, מעיתון בית ספר, דרך המקומון, ראש1, Ynet, ועד מאקו.
מתעסק בעיקר בתרבות ובידור, קצת מעבר לרמת הרכילות, בעיניי זה עולם מרתק שאומר עלינו כחברה הרבה יותר ממה שהיינו רוצים לדעת. אני יכול לכתוב אייטם מתוחכם על מה פליטת פה של רני רהב אומרת על היחסים שבין הקהל לתקשורת, ואיך סרטון סקס של כוכב ריאליטי מוכיח שלעולם לא תהיה לנו קים קרדשיאן ישראלית. ובקיצור – מנתח באובססיביות כל מה שקורה בבידור, בטלוויזיה ובאינטרנט.
אפילו את העבודות הסמינריוניות בחוג לקולנוע כתבתי על מגדר ביפה והחנון ואביבית בר זוהר כסימולקרה.
הפקתי את ערוץ הטלוויזיה של תל אביב CTonTV בשיתוף NRG – אייטמים קצרים על כל מה שקורה בעיר – כמה ימי צילום בשבוע, ניהלתי מערך כתבים, צלמים ועורכים ויצאתי איתם לשטח.
הייתי כתב הבידור של הערוץ, הגעתי לכל הפרמיירות וההשקות הנוצצות, בכל מקום מצאתי את הזווית הייחודית, אם זה להוציא מליאון רוזנברג לכלוך על דנה ספקטור ואם זה לעשות אייטם קליל מגמר היפה והחנון ולהיות הראשון שמראיין את הזוכים. לפני פינס.
עבדתי כמערכת בתכנית טעמים עם אילנית לוי ותום פרנץ בערוץ 20, תכנית אירוח ואוכל, מה שאומר שהייתי אחראי על התוכן של כל מה שקשור לסלבריטאים שמגיעים לתכנית, ניהלתי עבודה של שתי תחקירניות, בחרתי את האורחים – מי יהיה בתכנית עם מי, ביצעתי תחקירים, עורכתי תחקירים, ועשיתי את כל מה שקשור לתוכן של תכנית אירוח.
כתבתי במאקו בערוצי הבידור, הגברים והילדים, כתבות שקיבלו מאות אלפי כניסות, אם זה הציוצים שהיינו מתים לשמוע מהסלבס או 21 השדיים ששינו את ההיסטוריה. תיכנסו לראות למה זה אי זוגי.